Agnieszka Dydycz „Dzisiaj należy do mnie” Muza

dzisiaj-nalezy-do-mnie

W dbałości o jutro.

 

Gdziekolwiek jesteś, wiedz, że twoja wyjątkowość jest nie do przecenienia, a wytrwałe dążenie do szczęścia zawsze się opłaca. Wielkie pokłady optymizmu i refleksji znajdziecie w tej powieści. Agnieszka Dydycz wie, jak zawładnąć czytelniczą duszą i sprawić, że długo nie można zapomnieć o historii przedstawionej w książce.

 

Co jest wyjątkowego w bohaterce tej książki? Z pewnością to, że czuje więź z ludźmi, którzy żyli gdzieś, kiedyś, inaczej, ale podobnie. Różne realia, odmienne płcie, ale wspólny mianownik – dążenie do wolności, szczęścia i radości życia. Nie każdemu było łatwo ją odnaleźć. Kama uczy się na błędach innych, choć nie uniknie popełniania własnych. W dbałości o jutro warto pomyśleć o dzisiaj. Jeśli wykorzystasz je w pełni, może dotrzesz do mety, która zwie się szczęściem.

 

Blaski, cienie, słodycz i gorycz. Samo życie. Wiele tu barwnych postaci, ich przemyśleń, lepszych i gorszych wyborów, zdarzeń mrożących krew w żyłach i tych rozgrzewających serce. Ta książka was przytuli, otuli ciepłym kocem, rozgrzeje malinową herbatką zaparzoną przez opiekuńczą babcię, ale też otrzeźwi na realia życia i pobudzi do myślenia. Nigdy nie jest za późno na zauważenie drobiazgów składających się na życie i nigdy nie jest za wcześnie na myślenie o przyszłości. Bo czy będzie druga szansa? Hm… no właśnie.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 480
ISBN: 978-83-287-1180-8
Premiera: 17 kwietnia 2019

Podziękowania dla Wydawnictwa Muza.

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Lubię takie książki. Na pewno przeczytam, jak ją zdobędę. Recenzja super.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *