Krystyna Mirek „Na strunach światła” Edipresse Książki

na-strunach-swiatla

Szansa na zmiany.

 

W Willi pod Kasztanem aż kipi od emocji i uczuć. Jedni kochają na zabój, inni nie radzą sobie z uczuciami. Są też tacy, którzy cierpią, bo kochają niewłaściwe osoby. Zajrzyjcie do Willi pod Kasztanem i zanurzcie się w ogrom niezwykłych przeżyć codzienności, która potrafi zaskakiwać.

 

Łatwo poukładać swój świat, gdy się kocha i jest się kochanym? Okazuje się, że wcale nie tak łatwo, bo gdzieś po drodze wciąż wystają ostre kamienie czyjegoś niezadowolenia, zazdrości i pychy. Jak je bezpiecznie usunąć z drogi? Najlepiej z użyciem uczuć. Ktoś może powie: ale jak to? Przecież właśnie przez uczucia się tu pojawiły! Ot, taki życiowy paradoks.

 

Madzia, Bartek i Michał próbują poukładać swoje życie, ale okazuje się, że nie jest to proste, gdy los miesza szyki, gmatwa ścieżki i podsuwa co rusz nowe rozwiązania. Można pokochać na siłę? Albo na siłę przestać kochać?

 

Jak to u Krysi Mirek, nie ma lekko, jeśli chodzi o uczucia. Bo serce nie sługa, nie podporządkuje się nakazom rozsądku. Miło spędza się czas z bohaterami tej książki. Ich refleksje udzielają się czytelnikom. Można pokusić się o snucie wizji, co by było gdyby? Hm, tylko co to daje? Przeczytajcie.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 312
ISBN: 978-83-8164-054-1
Premiera: 5 czerwca 2019

Serdecznie dziękuje Wydawnictwu Edipresse Książki.

2 komentarzy

  1. Kama B. pisze:

    Mnie również bardzo się podobała. Zwłaszcza Bartek i obie „synowe” babci Kaliny :)

  2. Grazyna st. pisze:

    Jeszcze nie mam tej części, ale na pewno kiedyś dołączy do poprzednich tomów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *