Courtney Carver „Duchowa prostota” Wydawnictwo Literackie

duchowa-prostota

Sztuka upraszczania.

 

Sztuka odnajdywania potencjału w upraszczaniu wszystkich składowych życia to klucz do duchowej równowagi i wewnętrznego optymizmu. Tak zaczyna się cudowna przygoda, w której każdy rodzaj strachu można zastąpić nadzieją.

 

Mieć więcej, mając mniej? Przecież to paradoks, powiecie. Ależ skąd! To sztuka upraszczania. Pierwszy krok do pełni życia opartego na wewnętrznej równowadze. Ten poradnik jest jak podróż do odległego zakątka, w którym jest przestrzeń do zauważenia siebie. Warto pozbyć się tego, co nieistotne, aby zauważyć to, co naprawdę ważne. Zajrzyjcie do książki, która pomoże w procesie „odgracania” życiowej przestrzeni.

 

Autorka poradnika sporo w życiu przeszła, ale jeden moment zmienił jej sposób myślenia i przewartościował całą przyszłość. Była to diagnoza, że ma stwardnienie rozsiane. Walka z nieuleczalną chorobą to walka z wiatrakami. Trzeba się pogodzić z tym, co się ma i wziąć w przysłowiowa garść. A potem zastanowić się, co jest w życiu ważne. Krok po kroku, szukając recepty na udany ciąg dalszy, trzeba poddać się zmianie myślenia. To ułatwiło życie autorki. Kto wie, może będzie też pretekstem do zmian w myśleniu czytelników?

 

Poradnik o poszukiwaniu duchowej prostoty i kreowaniu wewnętrznej harmonii, która pozwala widzieć więcej tam, gdzie jest mniej, to świetna lektura dla zmęczonych codziennością najeżoną obowiązkami, natłokiem spraw i przedmiotów. Czy o to w życiu chodzi? Warto się zastanowić. Przeczytajcie koniecznie.

 

Oprawa: twarda
Liczba stron: 204
ISBN: 978-83-0806-869-4
Premiera: 15 maja 2019

Podziękowania dla Wydawnictwa Literackiego.

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Przeczytam, jak wpadnie w moje ręce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *