Sheryl Browne „Opiekunka” W.A.B

opiekunka

Za fasadą pozorów.

 

Wstrząsająca opowieść o psychicznym niepogodzeniu się ze strata oraz chorobliwym dążeniu do zniszczenia czyjegoś szczęścia i uczuć. Długo o niej nie zapomnisz.

 

Mark i Melissa wcale się nie zastanawiają, gdy przyjmują pod swój dach opiekunkę do dzieci. Dziewczyna z sąsiedztwa, która przeżyła tragiczny pożar i stratę najbliższych, nie wzbudza ich podejrzeń. Dając jej możliwość zamieszkania u nich czują, że ją chronią, a w zamian otrzymują dobrą opiekę nad dziećmi. Jade ma z nimi świetny kontakt, więc tym bardziej wzbudza zaufanie i wydaje się idealna na opiekunkę. Czy warto ufać jej bezgranicznie? Dlaczego szczęśliwy dotąd związek Marka i Melissy nagle zaczyna rozpadać się na kawałki? Czy w Jade nie drzemie zbyt wiele zła ukrytego za słodkim, niewinnym uśmiechem i fasadą pozorów?

 

Zło wyrządzane w białych rękawiczkach boli najbardziej, bo jest niespodziewane i zaskakujące. Trudno o podejrzenia, gdy wokół roztacza się aura bezpieczeństwa, dobroci i spokoju. W tym thrillerze psychologicznym został poruszony ważny temat i trzeba się nad nim pochylić. Pozory mylą, a za ich fasadą mogą kryć się bardzo złe emocje. Te, gdy wykiełkują, prowadzą do dramatu. Miej oczy szeroko otwarte! Ku przestrodze.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 368
ISBN: 978-83-2806-711-0
Premiera: 5 czerwca 2019

Podziękowania dla Wydawnictwa W.A.B.

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Recenzja zachęcająca, by poznać „Opiekunkę”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *