Caroline Mitchell „Milcząca ofiara” Zysk i S-ka

Milczaca ofiara_300x450

Trening sztuki zaufania.

 

Gdy przeszłość nie pozwala o sobie zapomnieć, czas wyjąć „trupa z szafy” i uporać się z mrokiem minionego. Łatwo powiedzieć, trudniej wykonać. Szczególnie wtedy, gdy „trup” sam znika z szafy.

 

Emma i Alex są udanym małżeństwem. Jest jednak coś, co może kłaść się cieniem na wzajemnym zaufaniu. I to coś zapewne niebawem będzie odkryte. Przeprowadzka z odludnej wyspy do miasta wiąże się ze sprzedażą ziemi, a ta ziemia kryje pewien sekret, który przez lata był trzymany przeze Emmę w wielkiej tajemnicy. Trzeba będzie stawić czoła złu, którego doświadczyła bohaterka i odkupić własną winę. Wszystko idzie nie tak, jak zaplanowała kobieta, a makabryczne zdarzenia sprzed lat mogą ujrzeć światło dzienne. Tylko do końca nie wiadomo, kto jest kim, po czyjej stronie leży wina i kto, tak naprawdę, powinien ponieść karę.

 

Thriller psychologiczny, który obfituje w emocje i zaskakujące zwroty akcji. Autorka doskonale lawiruje między zdarzeniami a psychiką bohaterów, tym samym dając czytelnikom świetną lekturę. Trzeba pogłówkować, a wszelkie spekulacje i tak prowadzą na manowce. Fabuła przenika odbiorców na wskroś. To wielka literacka uczta. Takie książki czyta się błyskawicznie! Spróbujcie się zmierzyć z zagadką milczącej ofiary.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 356
ISBN: 978-83-8116-571-6
Premiera: 4 marca 2019

Podziękowania dla Zysk i S-ka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *