Milena Wójtowicz „Post Scriptum” Wydawnictwo Jaguar

post-scriptum

Nienormatywni w akcji.

 

Zabawna powieść o parze detektywów – amatorów, którzy nie mają przygotowania merytorycznego do prowadzenia jakiegokolwiek śledztwa, ale za to posiadają wrodzony dar przewidywania oraz wyczuwania złych i dobrych fluidów. Są nienormatywni, a przez to absolutnie wyjątkowi. Do tego totalnie komiczni i swojscy. Ich świat wciąga, bo jest zupełnie inny od naszego.

 

Sabina Piechota jest specjalistką do spraw BHP. Jej szkolenia są nowatorskie i… jednorazowe, bo raz przeprowadzone w danej firmie dają gwarancję, że drugi raz tej pani nie zaproszą. Sabina jest absolutnie nienormatywna, więc jej firma przyciąga wyjątkowe istoty, na przykład wampiry. Sabina uwielbia słodycze i zajada się nimi pasjami.

 

Piotr Strzelecki kocha lawendę, więc otacza się nią wszędzie. Jest psychologiem, coachem i doradca personalnym. Z nim można znaleźć nową drogę. Współwłaściciel nietypowej firmy w Brzegu nie boi się wyzwań. W końcu taki partner jak Sabina zdarza się tylko jeden raz.

 

Zupełnie przypadkiem bohaterowie zostają wplątani w kryminalną intrygę. Czy wyjdą z niej bez szwanku? Brak kompetencji detektywistycznych wcale nie idzie w parze z szóstym zmysłem, ale w końcu od czego są prawdziwi policjanci? Niejaki Wilczek pasuje do nienormatywnych jak ulał. Co wyniknie z tego przedziwnego trio?

 

Inteligentny dowcip, dynamiczna fabuła, naprawdę śmieszne dialogi oraz cudne neologizmy – oto co znajdziecie w tej książce. Dobra rozrywka gwarantowana! A ja wpisuję Milenę Wójtowicz do listy świetnie rokujących pisarek fantasy, które warto obserwować.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 400
ISBN: 978-83-7686-672-7
Premiera: 25 kwietnia 2018

Podziękowania dla Wydawnictwa Jaguar.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *