Sally Morgan „Co wie twój kot?” Alma-Press

co-wie-twoj-kot

Koci punkt widzenia.

 

Dzięki tej książce dowiecie się więcej o kotach. Przekonacie się o kociej inteligencji i godnym podziwu indywidualizmie. Po tej lekturze zupełnie inaczej spojrzycie na tego domowego pupila. Koci punkt widzenia jest bowiem na tyle fascynujący, że nie sposób przejść obok niego obojętnie.

 

Wchodząc do świata kociej percepcji wiedzcie jedno, już nigdy nie spojrzycie obojętnie na koty. Znając te fakty, które przytacza książka, będziecie kocimi specjalistami. Bez trudu rozpoznacie humor kota, odgadniecie jego potrzeby, a nawet nauczycie go kilku przydatnych sztuczek.

 

Koty nieco inaczej niż my rozumieją i odbierają świat. Warto to wiedzieć. Ich zmysły są czulsze od ludzkich co sprawia, że koty są świetnymi łowcami, obserwatorami i słuchaczami. Potrafią wyczuć kataklizmy, choroby, a nawet śmierć. To niezwykłe zwierzęta, które niezmiennie chodzą własnymi drogami i zawsze spadają na cztery łapy. Już lubicie koty? I świetnie! To fascynujące zwierzęta, które nieraz sprawią, że będziecie się zastanawiać nad ich niezwykłością. Nieprzeniknione, inteligentne i fenomenalne. Jest szansa choć trochę je poznać dzięki książce pełnej ciekawostek, konkretów i porad. Skorzystajcie.

 

Oprawa: twarda
Liczba stron: 192
ISBN: 978-83-7020-735-9
Premiera: 16 stycznia 2019

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Alma-Press.

komentarz

  1. maria pisze:

    Z pewnością dowiem się czegoś nowego o moim spirit animal 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *