Katarzyna Mak „Między nami miłość. Niepokorna” Videograf

niepokorna

Emocjonalny kalejdoskop.

 

W tej powieści aż kipi od skrajnych emocji. Przejście z jednych do drugich jest jak balansowanie na linie nad przepaścią. Bohaterowie poznając siebie uczą się życia, a to bywa nieprzewidywalne. Macie ochotę na emocjonalny kalejdoskop?

 

Wszystko zaczyna się dość naiwnie, aby potem przejść w fazę rodzącego się uczucia, a zakończyć na tyle zaskakująco, ze nie sposób się odnaleźć. Ta historia pozostaje w głowie i chce się poznać ciąg dalszy. Tak wiele emocji i wyjątkowego klimatu  zbudowała w tej książce autorka.

 

Mia jest piękną, ale rozpieszczoną i cyniczną dziewczyną z hiszpańsko-polskimi korzeniami. Nie zna prawdziwego życia i stale od niego ucieka. Przyjaźni się z kontrowersyjną Brianą, która nie wiedzie spokojnego życia, co niezbyt dobrze rokuje dla Mii. Pewnego dnia ojciec informuje ją o spadku po matce. Stary dom w Polsce ma być furtką do nowego życia. Mia podchodzi do tego pomysłu z dystansem, ale zgadza się na podróż do kraju matki, której praktycznie nie znała.

 

Antek stoi na czele ekipy budowlanej, która prowadzi remont domu Mii. Dwójce młodych ludzi wyraźnie nie po drodze, choć nawiązuje się między nimi  dziwna nic porozumienia. Czy tak różne osoby mogą znaleźć wspólną drogę?

 

Tak wiele różnych emocji i problemy, których nie sposób przewidzieć. Ta książka jest istną niespodzianką. Emocjonalny kalejdoskop to jedno, a drugie to absolutnie zaskakujący finał, który wzmaga apetyt na ciąg dalszy. To trzeba przeczytać!

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 392
ISBN: 978-83-783-5727-8
Premiera: 24 lipca 2019

Podziękowania dla Wydawnictwa Videograf.

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Powieść w marzeniach. Muszę ją przeczytać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *