Karina Obara „Kobieta, która nie odmieniła losów świata” Replika

Kobieta_ktora_nie_odmienila_losow_swiata

Gdy świat stoi otworem.

 

Przewrotna i humorystyczna opowieść o pewnej kobiecie, która nie odmieniła losów świata, choć bardzo się starała. A rewolucję zaczęła od siebie.

 

Lepiej podjąć ryzykowną decyzję niż czekać na to, co się wydarzy. Taką sentencją kierowała się Benita Kluczman, gdy porzuciła prace dziennikarki w medialnej korporacji i wyruszyła w świat, by choć trochę go zmienić. Występowała w wielu rolach, odkrywała absurdy codzienności, spotykała się z wielkimi tego świata, słuchała, analizowała i z humorem zmagała się z własną przeszłością. Prawdopodobieństwo opisanych tu wydarzeń jest niemal zerowe, ale do czego służy wyobraźnia!

 

Benita Kluczman to bohaterka na miarę naszych czasów, bo pokazuje, że wcale nie trzeba kurczowo trzymać się coraz gorszej jakości uprawianego fachu i bezwolnie poddawać się absurdalnym rozkazom przełożonych. Wystarczy odrobina charyzmy, pewności siebie i odwagi, żeby śmiało spojrzeć w stronę wschodzącego słońca. Bo świat można zmienić, a pierwszym krokiem jest zmiana samego siebie.

 

Co znajdziecie w tej książce? Przede wszystkim solidną dawkę humoru na najwyższym poziomie, całą moc absurdów codzienności, energię do działania i wiarę w optymistyczną wizję zmian, które prowadzą ku dobremu, więc nie trzeba się ich bać. Dla spiętych i zestresowanych życiem w ciągłym biegu to powieść z gatunku must read. Wesołego dystansowania się do rzeczywistości. Polecam.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 320
ISBN: 978-83-66217-29-4
Premiera: 14 czerwca 2019

Serdecznie dziękuje Wydawnictwu Replika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *