Magdalena Kordel „Antolka” Znak

antolka

Przygoda z życiem.

 

Każdy dzień jest dobry do rozpoczęcia nowego życia. Po co czekać do jutra, skoro dziś jest tak obiecujące? Razem z Antolką odkryjcie wartość miłości i poczucia bezpieczeństwa u boku drugiej osoby.

 

Młodość to nie tylko wolność, optymizm i piękne plany, ale również zmaganie się z niepewnością i szukaniem własnej drogi. Antolka właśnie zdała maturę i powinna pójść na studia, które wybrała jej matka. Tylko że Antolka nie chce być lekarzem ani prawnikiem. Chce być kochana. Jak dotąd nie doświadczyła tego uczucia. ojca nigdy nie poznała, a matka od zawsze była nieczuła i chłodna. Dawała córce wszystko, oprócz miłości. Jej despotyzm dał się dziewczynie we znaki. Wreszcie przyszedł czas, gdy Antolka stanęła na rozstaju dróg i żaden z widocznych drogowskazów nie był dla niej dobry. Wybrała bezdroża, a swą przygodę z życiem zaczęła od wyjazdu na Mazury. Tam poznała Janka, który uratował ją z opresji. Mogłaby mu podziękować i iść dalej, ale Antolka ujrzała w chłopaku coś, czego nigdy dotąd nie widziała. Jego wyjątkowość kazała pozostać z nim nieco dłużej.

 

Szukanie własnej drogi, w dodatku zupełnie samotnie, wcale nie jest łatwe, ale warto dać się ponieść wiatrowi nieznanego, żeby dobić do bezpiecznego portu. Magdalena Kordel opowiedziała historie młodej dziewczyny, która miała wszystko oprócz miłości i ciepła domowego ogniska. Szukając bliskości i uczucia łatwo mogła wpaść w pułapkę. Ufność i naiwność nie są dobrymi doradcami na początku dorosłego życia. Antolka miała szczęście, że trafiła na Janka, ale czy wszystkie współczesne dziewczyny będą je miały? Polecam te powieść Waszej uwadze.

 

Oprawa: zintegrowana
Liczba stron: 400
ISBN: 978-83-240-5810-5
Premiera: 15 lipca 2019

Dziękuję Wydawnictwu Znak.

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Chciałabym bardzo ją mieć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *