Agnieszka Jeż, Paulina Płatkowska „Jak przechytrzyć nieboszczyka” Edipresse Książki

jak przechytrzyc nieboszczyka

Przewrotność losu.

 

„Życia nie można puścić samopas, bo się porozłazi w różne strony i wtedy się człowiek gubi”. W tej komedii pomyłek niby wszystko jest pod kontrolą. Do momentu, kiedy poukładane życie bohaterek nagle wymyka się z rąk.

 

Lucyna i Elwira jak dotąd jeździły na wakacje all-inclusive za granicę. Dostrzegając zbyt wiele wad takiego urlopu, tym razem postanowiły spędzić szalone dwa tygodnie nad Bałtykiem. Wynajęły mały domek w Juracie. Poza sezonem, więc tłumów nie będzie. Ha! Sądzicie, ze ten czas nad polskim morzem jest martwy? Ależ skąd! No, może troszeczkę, bo na dziewczyny czeka mała niespodzianka w postaci nieboszczyka. Jak wybrnąć z tej sytuacji?

 

Przewrotność fabularna jest tu tak czarująca, że książkę czyta się jednym tchem. Autorki spisały się na medal! Ich komedia śmiało może pretendować do miana wakacyjnego bestsellera. Odpoczywająca nad Bałtykiem powinni mieć ja pod ręką. Tempo akcji – doskonałe, narracja – fenomenalna, fabułą – wysoce komediowa, a i wątek kryminalny został tu wzięty z zupełnie innej niż zazwyczaj strony. Jest dreszczyk emocji, mnóstwo uśmiechu, wiara w zmiany na lepsze, siłą przyjaźni, miłość i cały koszyk zaskakujących zdarzeń. Musicie przeczytać.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 296
ISBN: 978-83-8177-001-9
Premiera: 3 lipca 2019

Podziękowania dla Edipresse Książki.

2 komentarzy

  1. Grazyna st. pisze:

    Bardzo mam ochotę na taką powieść, bo recenzja wyjątkowo mnie zachęca.

  2. Grazyna st. pisze:

    Dzięki za polecenie. Jest w planach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *