Tracy Rees „Moje lato w Tenby” Czarna Owca

moje lato w tenby

Siła uczuć.

 

Czy można porzucić pracę i dotychczasowe życie tylko przez nagłe dostrzeżenie kontrastu między wizją o pięknej plaży w Tenby i sztuczną paprotką na dziedzińcu biurowca? Można. Przekonajcie się, co z tego wynikło.

 

Odnalezienie miłości zagubionej gdzieś przed laty to wielka sprawa. Właśnie o tym jest ta książka. Akcja toczy się w dwóch przestrzeniach czasowych. Pierwsza to rok 2014, a druga 1950. Współcześnie poznajemy losy Nory, która pewnego dnia odkrywa, że sukcesy zawodowe to nie wszystko, więc wyrusza do nadmorskiej miejscowości Tenby, aby dodać życiu nowej energii. Poza tym zna to miejsce z opowieści matki, która przeżyła wiele różnych emocji w pięknym otoczeniu walijskich plaż. To, co zdarzyło się ponad sześćdziesiąt lat temu poznajemy z opowieści Chloe, która każdego lata odwiedzała Tenby, gdy była nastolatką. Właśnie tu poznała pewnego mężczyznę, który zmienił jej życie na zawsze. Co łączy te dwie historie? Czy można odnaleźć siebie w tak magicznym miejscu? Co jeszcze skrywa Tenby?

 

Klimatyczna i wzruszająca opowieść o miłości, odkrywaniu siły uczuć, pojednaniu i czerpaniu siły z miejsca. Czasem postawienie wszystkiego na jedną kartę jest szalenie trudne, ale warto zaryzykować i podjąć życiowe wyzwanie. Może po to, żeby zaleczyć rany i raźniej spojrzeć w przyszłość? A może dla realizacji marzeń i dopełnienia, na które czeka się latami? Idealna lektura na lato.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 536
ISBN: 978-83-8015-947-1
Premiera: 19 czerwca 2019

Podziękowania dla Wydawnictwa Czarna Owca.

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Chciałabym przeczytać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *