Katherine Center „Milion nowych chwil” Muza

milion-nowych-chwil

Postawić na nadzieję.

 

Wzruszająca opowieść o sztuce życia pojmowanej w pełni dopiero wtedy, gdy straci się na nie nadzieję. To historia o wielkiej determinacji, odwadze i prawdziwej miłości, do której trzeba dojrzeć, by zrozumieć jej głębię. Refleksyjna, głęboka, dodająca otuchy walczącym ze słabościami, piękna. To trzeba przeczytać.

 

Maggie jest młoda, zdolna i zakochana. Szczęśliwie zakochana. W przystojniaku. Właśnie skończyła studia, stoi przed pewną szansą na świetną pracę, a jej chłopak  Chip z pewnością oświadczy się jej w te walentynki. I tak się dzieje, ale oprócz oświadczyn Chip wymyślił również lot cessną. Maggie panicznie boi się latać, ale ulega namowom chłopaka. Przecież ma do niego pełne zaufanie. Jeden moment wystarczy, by to, co piękne zmieniło się w koszmar. Lot kończy się wypadkiem, a Maggie doznaje poważnych obrażeń. Już wkrótce okaże się, ze musi zmierzyć się z bolesną prawdą. Czy uda się jej wrócić do życia i dać szansę nadziei?

 

To jedna z tych książek, która zostaje w głowie na długo. Historia Maggie uczy pokory, ale też przywraca nadzieję. Determinacja, odwaga, zaufanie i wiara w to, że można żyć nawet wtedy, gdy dotychczasowe życie rozpada się na kawałki, pozwalają trwać przy wysokiej stawce jaką jest nadzieja. Z tych drobnych kawałków można bowiem ułożyć całkiem ładną mozaikę, która będzie ozdobą przyszłego życia. Wyjątkowa książka.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 416
ISBN: 978-83-287-1208-9
Premiera: 17 lipca 2019

Podziękowania dla Wydawnictwa Muza.

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Chciałabym przeczytać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *