Ewa Maja Maćkowiak „To nie koniec świata” Szara Godzina

to-nie-koniec-swiata

Życie w pełnej krasie.

 

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Czasem wystarczy zmienić krzesło, by ujrzeć świat z zupełnie innej perspektywy.

 

Dużo się dzieje u bohaterów znanych z „Na koniec świata”. Może to głównie potknięcia i porażki, ale przecież to właśnie one wzmacniają, prowadzą do większej dojrzałości i budują nową rzeczywistość. Jakoś trzeba się z nich podnieść i dumnie kroczyć naprzód, nieprawdaż?

 

Halina rodzi Ewunię, która staje się jej oczkiem w głowie. Rola matki jest wspaniała, ale wymagająca. Brak wsparcia ze strony Jacka nie ułatwia sprawy. Na szczęście można liczyć na przyjaciółki. Basia trzyma rękę na pulsie, zaś Bogusława też chciałaby to robić, ale właśnie się zakochała, co zaburza racjonalne widzenie świata. Z każdej opresji można przecież wyjść obronną ręką.

 

Życie w pełnej krasie. Jego blaski i cienie. Potknięcia, porażki, tajemnice, zaskoczenia. Wszystko wymieszane w idealnych proporcjach. Trochę kłamstw i prawd, związków i rozstań, radości i smutków. Życie z planem i to zupełnie spontaniczne. Jest pięknie! Jeśli jesteście ciekawi niespodzianek losu, które spotkały bohaterki wykreowane przez Ewę Maćkowiak to koniecznie zajrzyjcie do ich świata, tak bliskiego naszemu.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 296
ISBN: 978-83-662-0130-9
Premiera: 24 lipca 2019

Podziękowania dla Wydawnictwa Szara Godzina.

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Mam pierwszy tom. Drugi miał do mnie przyjść i ..czekam już miesiąc. Chyba poczta nawaliła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *