Roma J. Fiszer „Jutro zaczyna się dziś” Edipresse Książki

jutro-zaczyna-sie-dzis

Zagubieni w tęsknotach.

 

Warto zawalczyć o miłość, nawet wtedy, gdy powrót wydaje się nierealny. Nie ma bowiem rzeczy niemożliwych dla prawdziwego uczucia.

 

Ksawery jest pracoholikiem. Prawdopodobnie przez to mimowolnie traci właściwe relacje z żoną Sonią. Każde podąża swoją drogą, a ta wybrana przez Sonię jest wciąż lekceważona przez Ksawerego. Sonia chce śpiewać i robi to, ale bez wsparcia męża. Jej menadżer Roman o wiele lepiej rozumie jej tęsknoty i marzenia. Tymczasem Paulina jest między ojcem i matka. Rozumie rozterki obojga, ale łatwiej dogaduje się z matką. Może kilka tygodni spędzonych z ojcem sprawi, że również on spojrzy na ich rodzinę uważniej? Czy uda się posklejać poszarpany związek?

 

Prawdziwa miłość zawsze odnajdzie właściwą drogę, trzeba tylko chcieć nią pójść. Historia niezrozumienia, tęsknot, braku uważnego słuchania najbliższych daje do myślenia i pokazuje, że warto baczniej przyglądać się temu, co najbliżej, aby nie stracić z oczu najistotniejszego. Bo jutro zaczyna się już dziś, więc nie warto odkładać własnych uczuć na później. Budująca powieść, którą trzeba przeczytać.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 384
ISBN: 978-83-8177-008-8
Premiera: 17 lipca 2019

Podziękowania dla Edipresse Książki.

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Super recenzja. Kiedyś na pewno przeczytam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *