Justyna Chrobak „Zapach miłości” Replika

zapach-milosci

Marzenia do spełnienia.

 

Powieść o spełnianiu marzeń o miłości i snów o szczęściu w obliczu przewrócenia życia do góry nogami oraz pokonywania wielu przeciwności losu.

 

Magda jest samotna. Bardzo samotna. Jej największe marzenie to odnalezienie prawdziwej miłości i poczucia bliskości drugiej osoby. Czy takie nastawienie może nieco zniekształcić obraz rzeczywistości? Miłość ponad wszystko to również pewna pułapka, a wyjście z niej wcale nie jest łatwe. Jak rozpoznać prawdziwe uczucie i odróżnić je od ułudy skrupulatnie budowaną marzeniami?

 

Magda jest kierowniczką w sieciowej restauracji. Kiedy okazuje się, że tuż obok zagości silna konkurencja, grunt nieco osuwa się spod nóg. W dodatku na drodze Magdy staje mężczyzna jej marzeń. Czy cudowny romans nie przytłumi tego, co ważne w biznesie? A może złudzenia mają większą siłę niż dotąd sądziła?

 

Zawsze warto podążać za marzeniami i nie zważać na przeciwności, bo te, wcześniej czy później, da się pokonać. Głos serca nie zawsze idzie w parze z głosem rozsądku i wielka sztuką jest dokonanie właściwego wyboru. O tym jest ta lekka i przyjemna w odbiorze książka. Optymistyczna, pełna energii i wiary we własne możliwości, a nade wszystko bogata w siłę marzeń wartych spełnienia. Przeczytajcie.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 368
ISBN: 978-83-66217-52-2
Premiera: 16 lipca 2019

Podziękowania dla Repliki.

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Od dawna mam tę powieść w planach, ale wiadomo, same chęci nie wystarczą…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *