Magdalena Kołosowska „Pod niebieskim księżycem” Replika

Pod_niebieskim_ksiezycem

Prawo do szczęścia.

 

Będąc poniewieraną przez lata trudno uwierzyć, że ma się prawo do szczęścia. Tymczasem lepsze jutro może nadejść naprawdę. Trzeba tylko dać mu szansę.

 

Karolina sporo już zniosła w swoim związku z Rafałem. Jego nałóg stał się nie do zniesienia, a coraz większa odwaga do podnoszenia na nią ręki prowadzi do ostatecznych decyzji o rozwodzie. Chce zadbać o bezpieczeństwo dla siebie i dzieci. Tylko taki krok może zaprowadzić ją do szczęścia. Szkoda, ze dziewczyna tak się przed nim broni i odrzuca to, co los podsuwa jej pod drzwi.

 

U młodszych sióstr Karoliny też życiowe burze. Kinga rozwodzi się z Karolem, a jej romans z Markiem rozkwita. Kamila ma spore kłopoty i nie chce się z nikim nimi dzielić. Matka dziewczyn wierzy, że wszystko znajdzie swój szczęśliwy finał. Tylko czy ta wiara wystarczy?

 

Trudno budować nowe jutro, gdy balast przeszłości wciąż tkwi u boku. Bohaterkom niełatwo rozstać się z minionym i trwale odrzucić to, co nieudane. Podjęcie decyzji to jedno, ale jest jeszcze sztuka ich realizacji. Poczucie porażki może skutecznie zatruć życie i zatrzeć obraz dobrej przyszłości. Czy naprawdę na prawo do szczęścia trzeba sobie zasłużyć? A może czas zrozumieć, że każdy je ma, bo życie jest tylko jedno. Może nie warto czekać na rzadki niebieski księżyc spełniający marzenia, tylko wziąć się w garść i realizować je krok po kroku, skutecznie i z determinacją.

 

Zajrzyjcie do świata bohaterek serii „Lepsze jutro” i przekonajcie się, co jest tak naprawdę ważne. Magdalena Kołosowska pisze na tyle emocjonalnie, że bez trudu staniecie tuż obok bohaterek.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 288
ISBN: 978-83-66217-28-7
Premiera: 14 maja 2019

Podziękowania dla Wydawnictwa Replika.

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Mam obie części. zacznę czytać po wydaniu trzeciego tomu. Takie lubię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *