Lauren K. Denton „Dom wspomnień” Burda Książki

dom-wspomnien

Urok starych wspomnień.

 

Refleksyjna opowieść o docenianiu tego, co się ma, potędze miłości i trudnych wyborach, a także o pięknie, które tkwi w ukochanych miejscach.

 

Po śmierci babci Sara dziedziczy jej zaniedbany, wymagający remontu pensjonat Schronienie. Ten spadek nie jest jej na rękę, bo mieszka w Nowym Orleanie i raczej nie przepada za prowincja. Wszystko nabiera innego znaczenia, gdy Sara jedzie do Schronienia i zamieszkuje tam, poznaje historię swojej babci. Zaczyna rozumieć istotę miłości i piękna wyjątkowego miejsca, w którym jest. Bo to dom wspomnień, które muszą być zachowane. Przecież w nich tkwi moc.

 

Sztuka wyboru to jedno. Jest jeszcze radość z konsekwencji i dbałość o wspomnienia. Ta powieść przypomina, że ukochane miejsce jest ważne, by czuć się bezpiecznie. Choć to tylko miejsce, ale jest w nim coś, dzięki czemu można być szczęśliwym. Każdy z nas ma takie miejsce, które było świadkiem ważnych wydarzeń. Tak, jak dla bohaterki Schronienie, które widziało niejedno. Tu krzyżowały się emocje, uczucia, wahania. Tu coś się zaczynało, a coś kończyło. Urok starych wspomnień jest nie do przecenienia. Gorąco polecam tę melancholijną podróż do pięknych wspomnień.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 336
ISBN: 978-83-8053-575-6
Premiera: 19 czerwca 2019

Podziękowania dla Wydawnictwa Burda Książki.

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Chciałabym przeczytać. Po prostu lubię takie klimaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *