Nina Majewska-Brown „Tylko dla dorosłych” Burda Książki

tylko dla doroslych

Bez pruderii.

 

Bycie singielką to nie bułka z masłem. Trzeba zmagać się z niesforną fryzurą, powyciąganymi swetrami, workowatymi sukienkami i niechęcią do spędzania czasu poza domem. Właściwie zmagają się z tym przyjaciółki singielki, bo jej samej zupełnie nie przeszkadzają wyżej wymienione punkty. A może by tak zaszaleć i złamać wszelkie konwenanse? Zostać skandalistką czasów, wiele zaryzykować i posmakować bezpruderyjności? W końcu raz się żyje! Ale za to w trzech wiekach!

 

Sądzicie, że ten wstęp jest nieco szalony? Ani trochę, bo to wszystko dzieje się w najnowszej powieści spod pióra Niny Majewskiej-Brown. Spora dawka szaleństwa to strzał w dziesiątkę! takiej Niny jeszcze nie znacie. I wiedzcie jedno – z pewnością chcecie ją poznać, by potem nie móc spokojnie zasnąć. Jak dla mnie to prawdziwa bomba pożądania i namiętności. Oczywiście, tylko dla dorosłych.

 

Klara wiedzie spokojne i, co tu dużo kryć, nudne życie. Stabilna praca, mieszkanie po babci, czterdziestka na karku, zrzędliwa mama i szalone pomysły przyjaciółki. No właśnie! A bo to źle jej było w powyciąganym swetrze, rzadko ścinanych włosach i własnej samotni? No, źle? A teraz? Tylko gorsety, krynoliny, konwenanse i swatanie. Jest jeszcze uroczy Konstanty. Hm, ale co z tego, skoro całkiem z innej epoki. Będzie skandal? Pewnie tak, bo pani matka nie toleruje nieprzyzwoitego zachowania, a Klara jest dziwnie wyuzdana, jak na owe czasy.

 

Z wielką przyjemnością zapraszam do świata wyobraźni Niny Majewskiej-Brown, w którym każde spojrzenie pachnie pożądaniem. Bez pruderii, oczywiście.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 320
ISBN: 978-83-8053-598-5
Premiera: 14 sierpnia 2019

Podziękowania dla Wydawnictwa Burda Książki.

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Jest w planach. Kiedyś do niej dotrę. Dzięki za recenzję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *