Jagoda Wochlik „Wszystkie róże świata” Replika

Wszystkie_roze_swiata

Nauczyć się miłości na nowo.

 

Raz poranione serce trudno posklejać i nauczyć miłości na nowo. Jednak jest to możliwe, dlatego warto walczyć o wiarę w uczucie, nawet to najbardziej kruche.

 

Róża Więdłocha miała wszystko – dobre studia, dom, narzeczonego i otwartą furtkę na przyszłość. Jedna chwila zmieniła jej życie. Róża musiała pogodzić się z odrzuceniem i wciąż z bliska patrzeć na szczęście jej ukochanego u boku innej, jakże bliskiej jej kobiety. Zacisnąć zęby i zapomnieć o własnym uczuciu? Zacząć sklejać elementy rozbitej filiżanki? Czy to nie za dużo dla dziewczyny, która jeszcze chwile temu miała świat u stóp?

 

Ta książka uczy sztuki brania życia za rogi nawet w chwili kryzysu i zwątpienia. Pokazuje, że warto wierzyć w miłość, która może być na wyciągnięcie ręki, trzeba tylko znaleźć siłę by po nią sięgnąć. Romantyczna opowieść o kruchości uczuć i pięknie odnajdywania siebie w oczach drugiej osoby. Dająca nadzieję optymistyczna historia, w której mnóstwo pesymistycznych wątków, na szczęście tłumionych spontaniczną radością życia. Zapewnia wiele wzruszeń, niedowierzania i uśmiechu. Przeczytajcie koniecznie i walczcie o swoje uczucia.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 368
ISBN: 978-83-66217-53-9
Premiera: 6 sierpnia 2019

Podziękowania dla Wydawnictwa Replika.

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Bardzo lubię takie powieści. Już ją mam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *