Maria Nurowska „Requiem dla wilka” Prószyński i S-ka

requiem.dla.wilka

Wilcza pasja.

 

Ludzie nigdy nie odchodzą tak całkiem ze wszystkim. Zostaje pamięć. Bohaterka tej książki chce ją przywrócić. Chce zbliżyć się do pasji Katarzyny, zrozumieć ją, a może nawet poczuć na własnej skórze jej siłę. Tą pasją są wilki. Zwierzęta obdarzone nieprzeciętną inteligencją. Poznajcie historię Joanny.

 

Minęły dwa lata od tragicznej śmierci Katarzyny. Do Harhajki w Bieszczadach przyjeżdża Joanna, młoda reżyserka, która pragnie nakręcić dokument o fascynacji Kasi. Wchodząc w jej świat odkrywa, że jest on bliski także jej samej. Zaczyna rozumieć na czym polega wilcza pasja, zbliża się do nich i nawiązuje z nimi mistyczna więź. Nic nie jest już takie samo. Joanna doświadcza czegoś niezwykłego i nie może się przed tym bronić. Sprawę komplikuje Olgierd, pilnie strzegący informacji o Katarzynie. Chłopak nie chce rozdrapywania ran, ale upór Joanny łamie to postanowienie. Okazuje się, z tu, w Bieszczadach, życiem Joanny zaczną kierować nowe fascynacje. Która z nich zwycięży?

 

Jest jakaś magia w książkach Nurowskiej. Wciągająco, zastanawiająco, niepokojąco i intrygująco. To niezwykła opowieść o miłości i odnalezieniu w sobie nieznanej dotąd pasji. Chwilami wzruszająca i prowokująca do myślenia piękna historia o sztuce życia w zgodzie z naturą i samym sobą. To trzeba przeczytać!

 

Nakarmić wilki

Oprawa: twarda
Liczba stron: 232
ISBN: 978-83-8169-125-3
Premiera: 8 sierpnia 2019

Dziękuję Wydawnictwu Prószyński i S-ka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *