Marta Galewska-Kustra „Pucio umie opowiadać” Nasza Księgarnia

pucio-umie-opowiadac

Wyższa szkoła mowy.

 

Pucio i Misia będą mieli rodzeństwo. Ta wiadomość uruchamia lawinę pytań. Bobo wiele zmieni w ich rodzinie. Trzeba się na te zmiany dobrze przygotować.

 

Ta część przygód Pucia to już wyższa szkoła mowy. Przedstawione tu perypetie chłopca, jego siostry, rodziców i małego Bobo są pretekstem do ćwiczenia umiejętności opowiadania. Pod każda ilustrację są pytania skłaniające do rozmowy oraz dodatkowe obrazki, które oddają przeżycia bohaterów. I tak zaczyna się przygoda ze sztuką opowiadania. Są tu związki przyczynowo-skutkowe, relacje czasowe, emocje i uczucia. mnogość różnych sytuacji prowokuje do zadawania pytań i snucia własnych historii. Z Puciem opowiada się z radością, swobodnie i ciekawie!

 

Kolejna część doskonałej serii z Puciem otwiera przed dziećmi wiele nowych możliwości. Sztuka rozwijana zdań i opowiadania historii to jedno. Jest jeszcze cały bagaż różnych emocji związanych z pojawieniem się nowego członka rodziny oraz radzenia sobie z nimi, co niejednokrotnie bywa trudne. Świetna warstwa ilustracyjna jak zwykle pięknie komponuje się z treścią. Rozwijajcie kreatywność dzieci z Puciem! Warto!

 

Oprawa: twarda
Liczba stron: 40
ISBN: 978-83-10-13518-6
Premiera: 4 września 2019

Serdecznie dziękuję Naszej Księgarni.

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Dobra pozycja dla najmłodszych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *