Krystyna Mirek „Światło gwiazd” Edipresse Książki

swiatlo-gwiazd

Wyłączność na miłość?

 

Droga do pięknego uczucia może być bogata w doradców, którzy sądzą, że mają wyłączność na miłość. Czy warto ich słuchać?

 

Dorota od niedawna jest wdową. Od niedawna na papierze, ale tak naprawdę już od dawna. Jej małżeństwo od lat było fikcją, bo zabrakło w nim światła. Może niekoniecznie światła gwiazd, ale tego zwykłego zrozumienia i wspólnej przestrzeni. A teraz? Przed Dorotą wielkie wyzwanie – mężczyzna poznany w pociągu, który zamierza pokazać jej miliony gwiazd. W dodatku w zadziwiająco prosty sposób – przez serce. Nie każdemu podoba się taki układ, bo są bliscy, którzy sądzą, że mają wyłączność na miłość. Ale czy faktycznie dobrze czują się w swoich związkach?

 

Jesień przyniosła sporo zmian w życiu i myśleniu bohaterów serii „Willa pod Kasztanem”. Jedni pokochają bardziej, inni zrozumieją, że warto zakochać się na nowo, są też tacy, którym miłość była dotąd obca, ale poczują zawrotne bicie serca i zrozumieją czym sa przysłowiowe motyle w brzuchu. Wszystkich łączy Kalina, która jest lekiem na całe zło. A kto zadba o nią?

 

U Krystyny Mirek zawsze jest ciepło, swojsko, domowo i zwyczajnie. Za to kochają ją miliony czytelniczek. I bardzo dobrze. Takich pisarek nam trzeba. Poczuć się jak u siebie, po sąsiedzku, gdzie zawsze można liczyć na dobre słowo i radę, która zmienia wszystko. Piękna seria.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 352
ISBN: 978-83-8177-011-8
Premiera: 18 września 2019

Podziękowania dla Edipresse Książki.

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Lubię powieści tej autorki. Popieram recenzję całkowicie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *