Katarzyna Kielecka „Pod tym samym niebem” Szara Godzina

pod-tym-samym-niebem

Szansa na nowe życie.

 

Każdy moment jest dobry na zmiany. Nie warto się ich bać, bo zwykle zmiany to szansa na nowe życie. Stojąc u jego wrót, świat wygląda inaczej. Otworzysz je?

 

Lilianna wiedzie spokojne życie. Ma czteroletnią córkę Nelę, oddaną przyjaciółkę Kingę, urocze mieszkanko w Suwałkach i dobrą pracę. Czego chcieć więcej? Z dnia na dzień jej świat staje na głowie. Otrzymuje list od nieznanej ciotecznej babki Apolonii, w którym informuje ją o spadku. Zamierza przekazać jej dom w Łodzi, ale pod pewnymi warunkami. Wspólna Wigilia ma wiele wyjaśnić. Lilianna jedzie do Łodzi by poznać tajemniczą kuzynkę. Nie podejrzewa, że ta podróż będzie wstępem do poznania przeszłości rodziny i początkiem całkiem nowego życia.

 

Ta powieść to wiele skrajnych emocji. Humorystyczne dialogi i lekkość podejścia do tajemniczego listu na wstępie, zmieniają się we wzruszenia i wiele głębokich uczuć w zakończeniu. Jedne święta zmienią podejście do życia bohaterki, uczą tolerancji, szacunku i odwagi. Jedna decyzja wpłynie na los wielu ludzi. Jedna historia życia stanie się drogowskazem dla kilku osób. Brawa dla autorki za tak wiele wzruszeń, nieprzewidywalność, emocje i sztukę ich przekazania. To nie jest jedna z wielu ciepłych i lekkich historii świątecznych. Wraz z bohaterką wejdziecie w głęboką refleksyjność, emocjonalność i rodzinną klimatyczność, która w święta nabiera zupełnie innego wyrazu. Wzruszenia murowane!

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 304
ISBN: 978-83-6620-141-5
Premiera: 30 października 2019

Podziękowania dla Szarej Godziny.

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Dzięki za super recenzję. Książka w planach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *