Anna Szczepanek „Nietypowa Matka Polka. Kalendarz 2020” Edipresse Książki

nietypowa-matka-polka

Siła kobiet.

 

Ten kalendarz to nie tylko ciąg dni, metafor, ważnych i mniej ważnych świąt, ale przede wszystkim przypomnienie o sile kobiet, które każdego dnia zmagają się z własną niemocą. I zmęczeniem. Warto uporządkować obowiązki i zdjąć z głowy to, co może być na kartce. Ale nie jednej z wielu zagubionych w kuchni czy w torebce, tylko w pięknym kalendarzu. Tak nietypowym jak sama Ty.

 

Autorka włożyła wiele serca w zredagowanie tego kalendarza i to widać. Praktyczny format, twarda oprawa, tasiemkowa zakładka, a w środku mnóstwo informacji, miejsca na notatki, schowek na różne karteluszki i oryginalność, która sprawia, że kalendarz jest tylko wasz już od pierwszych stron.

 

To kalendarz dla wszystkich kobiet, bez względu na wyznanie czy poglądy. Chcesz, możesz zaznaczyć ważne dla siebie święta. Nie chcesz, idziesz dalej i notujesz po swojemu. Bez narzucania poglądów. Są za to historie z życia wzięte, które mogą skłonić do przemyśleń, bo czasem warto się zatrzymać. Jeśli potrzebujesz kalendarza, który ułatwi zorganizowanie codzienności, to idealna oferta. Polecam.

 

Oprawa: twarda
Liczba stron:304
EAN: 590-3228-1637-39
Premiera: 21 września 2019

Serdecznie dziękuję Edipresse Książki.

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Sporo pojawia się tych wydawnictw kalendarzowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *