Ewa Olchowa „W świecie Łowców”

w swiecie lowcow okladka

U progu przemiany.

 

Nadszedł czas próby, bo przemiana jest już bliska. Walcząc o przetrwanie można dowiedzieć się prawdy o sobie i bliskich. Rozczarowania, nowe nadzieje, sztuka dokonywania wyborów i miłość zagrają pierwsze skrzypce. A potem z wirtuozerią wejdziecie głębiej w świat Łowców i Luminatów, który wcale nie jest tak daleki od naszego, realnego.

 

Rose trafia na Syberię, gdzie jest Macierz Łowców. Przyjdzie jej zmierzyć się z własnymi słabościami, upokorzeniem i poczuciem zdrady. Ona się nie podda, to jest pewne. Pomaga współwięźniarce, choć może przyjdzie jej za to słono zapłacić. Musi się wyzwolić z kajdan, bo przemiana jest tak blisko. Tęskni za Willem, ale nie jest pewna jego uczuć. Może to właśnie on ją okrutnie zdradził? Luminacji patrzą na świat inaczej niż Łowcy. A może skrywają potworne tajemnice? Czy ten związek kiedykolwiek miał rację bytu? Przecież różni ich nie tylko kolor oczu…

 

Niby jesteśmy w świecie fantasy, a tu nagle, bum! Ewa Olchowa potrafi zaskoczyć i dać do myślenia. Okazuje się, że ze świata z pogranicza wyobraźni może być zupełnie blisko do naszego, realnego, obfitego w wydarzenia, które chcielibyśmy zakwalifikować do tych, które nigdy nie miały miejsca, a jednak są naszą bolesną historyczną kartą. Kiedy odkrywa się tę prawdę, świat staje się inny. Tyle tu różnych wyborów, emocji, prób i obaw. Saga „Zrodzona” wciąga i nie pozostawia wyboru. Już czekam na kolejną odsłonę.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 355
ISBN: 978-83-9481-232-4
Premiera: 8 listopada 2019

Serdecznie dziękuję Autorce.

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Sama nie wiem, czy skuszę się na taką powieść.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *