Sonja Yoerg „Nasze miejsce” Burda Książki

nasze-miejsce

Bycie silnym to za mało.

 

Kiedy uwierzy się w miłość i pozwoli swemu sercu wędrować, wtedy można się naprawdę zagubić. W poszukiwaniu przestrzeni i wolności psychicznej można przemierzyć setki kilometrów. Tymczasem, okazuje się, że są one naprawdę blisko, trzeba je tylko zauważyć.

 

Suzanne ma poukładane, dość schematyczne życie. Każda zmiana w napiętym grafiku powoduje chaos i niepokój. Pod płaszczykiem codziennych sukcesów kryją się konflikty i frustracje. Kobieta pragnie wolności i większej przestrzeni. Uświadamia to sobie w momencie, gdy na skraju lasu odnajduje potrzebującą pomocy Iris. Dziewczyna wychowała się z dala od cywilizacji. Jej dzikość i wyzwolenie fascynują Suzanne. Kobieta pragnie poznać ją bliżej. Surowa i czysta forma życia przyciąga ją coraz bardziej.

 

Tkwienie w codziennych schematach daje poczucie bezpieczeństwa, ale zniewala, ogranicza i tłamsi spontaniczność. Próżno szukać szczęścia i spełnienia w takim poukładanym życiu. Bohaterka tej powieści analizuje swoje życie, gdy ściera się z prawdziwą wolnością i nieograniczeniem żadnymi ramami. Dzięki temu zaczyna rozumieć własne frustracje. Ucząc się od Iris wyzwolenia i dzikości, szuka własnej drogi. Jest ona odległa od tej, którą stale kroczy. Czy uda się jej odmienić swoją rzeczywistość?

 

Ta książka zmusza do myślenia i pięknie wskazuje na to, co w życiu ważne. Coś, co powinno być oczywiste, często jest ukryte. Odkrywanie prawdy jest niezwykłym doznaniem. Wejdźcie z bohaterkami na drogę prostoty i niekłamanych uczuć. Bo bycie silnym to za mało.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 368
ISBN: 978-83-8053-590-9
Premiera: 14 sierpnia 2019

Podziękowania dla Wydawnictwa Burda Książki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *