Patrycja Woy-Wojciechowska „Zwyczajnie” Pascal

zwyczajnie

Zachwyt nad zwyczajnością.

 

Autorka zaraża spokojem, dystansem do rozbieganego świata, urokiem wiejskich pejzaży, mocą oddychania pełną piersią, twórczym odpoczynkiem i prostotą.

 

To wielka sztuka móc się zatrzymać i posłuchać jak brzmi cisza. Gdy już się ją opanuje, można się zatracić w zachwycie nad zwyczajnością. Z tą książką łatwiej dostrzec to, co w życiu ważne i wejść na właściwą drogę. To klimatyczny przewodnik po spokojnym, prostym życiu z dala od zgiełku. Mały koniec świata autorki jest furtką do odważnych decyzji. Piękne fotografie i przepisy na proste dania ze składników z własnego ogródka podkreślają niewątpliwe atuty życia na wsi.

 

Każdy z nas czasem marzy o życiowej zmianie. Trudno wcielić te marzenia w życie, więc zwykle spychamy je na obszar westchnień i nostalgii. Tymczasem, autorka przekonuje, że nie warto czekać. Trzeba odwagi i odpowiedniego impulsu do zmian, a może nawet odrobiny szaleństwa. Smakowanie spokoju i zwyczajności jest najlepszą nagrodą. Bo czy może być coś piękniejszego od prostoty natury?

 

Patrycja Woy-Wojciechowska zaprasza czytelników do swojego domu na Mazurach, w którym mieszka zwyczajność, spokój i miłość. Ten kawałek nieba, wolnej przestrzeni, szczypiorek zerwany w własnego ogródka, brak pośpiechu i cisza to mały ziemski raj. Przeczytajcie, pomyślcie i delektujcie się urokiem zwyczajności.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 350
ISBN: 978-83-8103-512-5
Premiera: 30 października 2019

Podziękowania dla Wydawnictwa Pascal.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *