Martyna Flemming „Dom pełen cudzych mężów” Pascal

dom-pelen-cudzych-mezow

Tłumić rzeczywistość.

 

Zdrada smakuje gorzko. Długo nie można pozbyć się jej posmaku. Rozpamiętywać czy tłumić rzeczywistość? A może wziąć się w garść, wyjechać do Azji i posmakować planowanego szczęścia?

 

Max ożenił się zaledwie miesiąc temu, a już został zdradzony i porzucony. Jego załamanie jest na tyle duże, że zaczyna oszukiwać samego siebie. Na szczęście jego matka nie daje mu zgnuśnieć w domu. Wręcza mu sporą sumę pieniędzy i nakazuje wyjazd gdzieś, gdzie zapomni. Max jedzie do Azji. Przez przypadek trafia do baru, w którym otrzymuje niecodzienną propozycję. Aż żal nie skorzystać. I tak trafia do Domu Cudzych Mężów, gdzie poznaje smak życia. Luksus, wygody i namiętność na wyciągnięcie ręki dają mu poczucie szczęścia. I coś jeszcze…

 

Podróż ma tu magiczną moc uzdrawiania z psychicznego bólu, zacierania wspomnień i dodawania pogody ducha. Kilka ludzkich historii splata się w jednym miejscu, gdzie liczy się smakowanie szczęścia bez oglądania się za siebie. Może to szukanie zapomnienia? A może krok ku jasnej stronie życia? Zmiana myślenia zależy od warunków w jakich się przebywa. Może specyfika Azji naprawdę czegoś uczy? Przeczytajcie i przekonajcie się.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 496
ISBN: 978-83-8103-499-9
Premiera: 4 września 2019

Podziękowania dla Wydawnictwa Pascal.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *