Jakub Jabłonka, Paweł Łęczuk „Hrabi. Duszkiem tak!” Znak

hrabi-duszkiem-tak

Szlifierze diamentów.

 

Kabaret Hrabi to zjawisko. Profesjonalny, inteligentny i zabawny. Skecze w ich wykonaniu bawią i dają do myślenia. Czas spędzony z Hrabim to dobra inwestycja we własne zdrowie, również psychiczne.

 

Kołaczkowska, Kabrys, Majer, Pietsch. Cztery ważne nazwiska na kabaretowej scenie. Jak to się stało, że się zgrali i przez niemal dwadzieścia lat wciąż grają? Siła tkwi w doskonałym uzupełnianiu się w zespole. Każde z nich to kopalnia pomysłów. Są jak szlifierze diamentów, bo swe pomysły precyzyjnie dopracowują, a końcowy efekt aż błyszczy na scenie. Któż z nas nie zna doskonałych skeczów Hrabiego?

 

Ta książka faktycznie czyta się duszkiem. Jak to było, gdy się zaczęło? Skąd ten bajer i zmysł komiczno – sceniczny? Z dala od polityki, a wciąż na topie. Czy ten kabaret ma jakieś wady? W prywatnych wspomnieniach i we wspólnej rozmowie są jak dynamit. Mówią wprost i nie kryją entuzjazmu, że udaje się im utrzymywać tak wysoką lokatę na kabaretowej scenie.

 

Aśka, Kamol, Bajer i Lopez zapraszają by na chwilę przysiąść w ich niezwykłym świecie, w którym zachowuje się dystans do rzeczywistości i samych siebie. Przeczytajcie i poprawcie sobie humor.

 

Oprawa: twarda
Liczba stron: 400
ISBN: 978-83-240-7031-2
Premiera: 13 listopada 2019

Podziękowania dla Wydawnictwa Znak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *