Magdalena Krauze „Zaufaj mi jeszcze raz” Jaguar

zaufaj mi jeszcze raz

Weryfikacja uczuć.

 

W poczuciu zdrady weryfikacja uczuć może wypaść zupełnie inaczej, niż by się tego chciało. Warto zawalczyć o miłość i postarać się odbudować utracone zaufanie.

 

Długo budowany związek Pauliny i Igora stanął w obliczu kryzysu. Tajemnica Igora wyszła na jaw i Paulina nie może się pogodzić z poczuciem zdrady. Z jednej strony kocha go nadal, a z drugiej nie może na niego patrzeć. Czas na weryfikację uczuć. Najlepiej zrobić to z dala od Igora. Dziewczyna podejmuje decyzję o wyjeździe do Karpacza, aby odpocząć i spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy. Tam poznaje Adama, którego los boleśnie doświadczył. Długie i pouczające rozmowy z tym mężczyzną zmienią jej sposób myślenia. W którą stronę zawieje wiatr uczuć? Jak zakończy się ta historia?

 

Klimatyczna i pełna emocji powieść o straconym zaufaniu i poszukiwaniu głębi uczucia. Tak łatwo o pomyłkę, gdy emocje biorą górę. Ta książka przypomina, że warto dawać drugą szansę, wysłuchać, starać się zrozumieć, bo tylko dzięki temu można zobaczyć uczucie z właściwej perspektywy. Czasem trzeba też poznać czyjąś historię, by inaczej spojrzeć na własne przeżycia.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 312
ISBN: 9788376868486
Premiera: 23 października 2019

Podziękowania dla Wydawnictwa Jaguar.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *