Amanda Brooke „Dar serca” Prószyński i S-ka

dar.serca

Nierozerwalna więź.

 

Miłość, przyjaźń, poświęcenie. Nadzieja, oczekiwanie, dar. Wdzięczność, niemoc, złość, wybaczenie. Tyle uczuć i emocji w jednej książce.

 

Julia, Phoebe i Helen. Przyjaciółki od lat. Wiedzą o sobie wszystko. Ufają sobie, powierzają wszystkie sekrety, przezywają wspólne radości i smutki. Czy to możliwe, aby jedna z nich złamała nieśmiertelną zasadę przyjaźni i zdradziła? Jakie mogły być powody tak dramatycznej decyzji?

 

Lucy choruje na nieuleczalną chorobę serca. Odkąd pamięta, czeka na nowe. Może kiedyś słońce zaświeci dla niej nieco jaśniej? Czy Lucy zdaje sobie sprawę, że ten moment będzie mrokiem dla kogoś innego? Za jej radością będzie kryć się czyjś smutek. Bo dar serca jest kosztowny. Dla obu stron.

 

Jeden tragiczny wypadek zmienia życie pięciu osób i łączy je nierozerwalną więzią. Tak wiele emocji przezywają bohaterowie. Wchodząc w ich świat czuje się ciężar odpowiedzialności i walkę z różnymi demonami, które przez lata mogą trawić ludzki umysł. Wystawienie na próbę wcale nie oznacza kresu lojalności, przyjaźni, zaufania. Przedstawiona tu historia daje do myślenia i jest otwarta dla dyskusji na różne tematy. Wartość przyjaźni, bezpłodność, transplantacja, moralność, zdrada, wybaczenie, miłość, życie i śmierć. Kto podarował tu najwięcej? Przeczytajcie koniecznie.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 480
ISBN: 978-83-8169-127-7
Premiera: 6 sierpnia 2019

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu

Proszynski.logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *