Susan Verde, Peter H. Reynolds „Ja, miłość. Księga współodczuwania” Mamania

ja milosc

Miłosny list do świata.

 

Każdy zasługuje na miłość, która cudnie rozświetla codzienność. Przeczytajcie ten niezwykle empatyczny miłosny list do świata i nauczcie się sztuki współodczuwania oraz odkrywania głębi samego siebie.

 

Gdzie znaleźć odpowiedzi na większość pytań? W sercu. Właśnie tam. Ono podpowiada najskuteczniej i nie myli się w istotnych kwestiach. W tej książeczce możecie się przekonać jak ważne jest współodczuwanie, sztuka słuchania drugiej osoby, nasza obecność w życiu innych, czułość, delikatność, umiejętność dawania dobrych rad, pocieszania i zrozumienia. Podkreślana jest wartość akceptacji siebie, dbałość o własne ego, ale bez niezdrowego egoizmu. Miłość to wdzięczność, ciągłe próby, pamięć o bliskich i poczucie łączności ze światem. Miłość składa się z drobnych gestów. Tak często o tym zapominamy.

 

Ta książka to również lekcja jogi. Ilustracje pokazują konkretne pozycje, które  pomagają walczyć ze złymi emocjami i otworzyć się na miłość, która chodzi różnymi drogami. Trzeba otwartości serca i umysłu, by jej nie przeoczyć.

 

Oprawa: twarda
Liczba stron: 40
ISBN: 978-83-66117-75-4
Premiera: 5 lutego 2020

Podziękowania dla Wydawnictwa

mamania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *