Serena Riffaldi „Szef kuchni Maja” Jedność

Szef kuchni Maja

A może zostanę kucharzem?

 

Wasze dzieci zastanawiają się kim zostaną gdy dorosną?seria książeczek od Jedności może ułatwić znalezienie odpowiedzi. To co, może warto zostać kucharzem?

 

Maja jest szefem kuchni. Ma przydatne narzędzia pracy, porządek i świetne pomysły na pyszne dania. Dziś będą naleśniki z jabłkami. Są jajka, wanilia, mąka, mleko, cukier. Trzeba się tylko rozejrzeć za owocami. Zobaczcie, już widać Mateusza nadjeżdżającego z przyczepką pełna rumianych darów sadu.

 

Co Maja proponuje na bal maskowy? Przede wszystkim świetną zabawę, ale warto też coś przekąsić. Oponki z cukrem pudrem będą idealne. Mała kucharka nie boi się egzotycznych dań, więc sajgonki będą popisowym numerem kulinarnym. Co jeszcze ugotuje sprytna Maja?

 

Bajecznie kolorowe i realistyczne ilustracje to niewątpliwe atuty tej książeczki. Śmiało można ją czytać dzieciom w każdym wieku i jestem pewna, ze będą tak samo zaintrygowane jak ja. Miło przegląda się tak wyjątkowe wydanie książki, w której liczy się każdy drobiazg. A w kuchni jest ich tak wiele! To tylko kilka stron, a można poznać najważniejsze dania kuchni z różnych zakątków świata. W dodatku ten piękny, błyszczący kredowy papier. Jestem w zachwycie. Polecam.

 

Oprawa: twarda
Liczba stron: 32
ISBN: 978-83-8144-160-5
Premiera: 29 stycznia 2020

Podziękowania dla Wydawnictwa

jednosc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *