Milada Rezkova, Lukas Urbanek, Jakub Kase „Nie bój się!” Nasza Księgarnia

nie_boj_sie

Kreatywnie o strachu.

 

Strach to jedna z emocji. Ma istotne znaczenie w życiu każdego z ans, bez względu na wiek. Strach to nie tylko adrenalina i różne negatywne konotacje, ale również syndrom ostrzegania przed niebezpieczeństwem. Warto dobrze poznać strach, zrozumieć go, a nawet polubić.

 

Już od pierwszych stron strach oswaja czytelnika ze sobą. Robi to w subtelny sposób, więc łatwiej go pojąć. Skąd się bierze? Jakie ma znaczenie? Czy warto bać się strachu? Jurek zaprzyjaźnił się ze strachem, a teraz wprowadza małych czytelników w jego świat. Może nie taki strach straszny?

nie-boj-sie_fragmenty_rozkl-3

O strachu można mówić bardzo kreatywnie. Dzięki temu łatwiej ogarnąć go umysłem. Każda strona to ważna informacja. Czytanie tej książki to świetna lekcja panowania nad własnymi emocjami i rozumienia ich. Żadne strachy nie będą już tak straszne, bo wiedzieć to znaczy rozumieć. Sugestywne ilustracje świetnie obrazują treść książki, a przykłady z życia wzięte pomagają w zrozumieniu różnych źródeł strachu. A gdy już poznacie strach od podszewki, dowiecie się czym jest odwaga. Edukacyjna, wartościowa książka. Z przekonaniem polecam.

 

Oprawa: twarda
Liczba stron: 208
ISBN: 978-83-10-13478-3
Premiera: 12 lutego 2020

Podziękowania dla

NK_LOGO-new

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *