J. Harrow „Nieodpowiednia dziewczyna” Zysk i S-ka

nieodpowiednia dziewczyna

Tajemnica zaklęta w tatuażu.

 

On. Znajduje pamiętnik w nowym mieszkaniu. Ona. Gdzieś teraz jest, albo jej nie ma. Co kryje się za tajemnicą oryginalnego tatuażu?

 

Daniel wraz z rodzicami przeprowadza się do nowego mieszkania. W czasie remontu napotyka na tajemniczy pamiętnik. Historia Jojo wciąga go coraz głębiej. Po kilkunastu stronach zna emocje tej dziewczyny od podszewki. Nie podejrzewa, że kiedyś spotka ją w realu.

 

Eve jest młodą, uzdolnioną tatuażystka. Spod jej ręki wychodzą istne dzieła sztuki. Pewnego dnia do studia, w którym pracuje, przychodzi Daniel z dziewczyną. Zamawiają tatuaże będące symbolem nierozerwalnej więzi. Czy znajdzie się coś, co tę więź przetnie?

 

Harrow to niewątpliwa mistrzyni w kreowaniu emocji i wyrazistych postaci. Czytające tę powieść, zarówno Eve jak i Daniel, staja się bliscy czytelnikowi. Trudno się z nimi rozstać. Piękne chwile, szereg zaskoczeń i prawdziwe emocje. Autorka subtelnie, ale z przekonaniem pokazuje, że prawdziwych uczuć nie da się zakłamać pozorami i żadne rysy na duszy czy sercu nie dają im zamkniętych furtek. Warto przeczytać. Zostaje w głowie na długo.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 328
ISBN: 978-83-8116-836-6
Premiera: 28 stycznia 2020

Podziękowania dla

zysk i ska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *