Elle Kennedy „Ryzyko” Zysk i S-ka

ryzyko

Ryzykowny wybór.

 

Gdy zasady zetkną się z kompletnym brakiem zasad, a wybór serca nie ma nic wspólnego z rozumem, może to oznaczać jedno – kłopoty.

 

W środowisku hokeistów trwa zacięta rywalizacja o zwycięstwo i bycie na fali. Dwie drużyny, Harvard i Briar, nie zatrzymują się ani na krok. Chwila nieuwagi wystarczy, żeby zostać w tyle. Duch sportowej rywalizacji przenosi się też na życie prywatne. Nie ma mowy o bliższych kontaktach między ludźmi z drużyny przeciwnej. Miłość lubi płatać figle i może się okazać, że głos serca, choć nie idzie w parze z rozumem, bywa ważniejszy i nie sposób go uciszyć. Ryzykowny wybór może być kosztowny, ale czasem trudno się mu oprzeć. Przekonali się o tym Brenna i Jake.

 

Emocjonalna huśtawka, sporo pikanterii i całe mnóstwo miłości mimo wszystko. Oto, co znajdziecie w tej powieści. Elle Kennedy nie zwalnia tempa. Wie, że dynamizm akcji przyciąga czytelników, a rozbudzenie zmysłów nie pozwala odłożyć książki na bok. Zdrowa i niezdrowa rywalizacja czasem może przyćmić ważne uczucia. na szczęście to bronią się one w stu procentach. Do tego odrobina zmysłowości i recepta na dobrą lekturę gotowa.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 350
ISBN: 978-83-8116-843-4
Premiera: 11 lutego 2020

Dziękuję

zysk i ska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *