Oliwia Tybulewicz „Kropla życia” E-bookowo

kropla-zycia

Szukając antidotum.

 

W świecie zdominowanym przez istoty nadprzyrodzone trudno walczyć o ludzkie wpływy. Jednostka kontra cały świat – pojedynek zwiastujący kłopoty. Ale w sumie czemu nie spróbować? W końcu musi się znaleźć sposób na wyrwanie ze szponów krwiożerczych niebytów.

 

Wioletta pracuje w Lunie, pubie popularnym wśród różnych istot nadprzyrodzonych. Pozostaje człowiekiem, choć to nie lada sztuka, bo każdy dzień niesie zachętę do sięgnięcia po coś więcej. Zbieg okoliczności sprawia, że w ręce Wioletty trafia niezwykły eliksir stworzony przez wpływową hrabinę Kraus. Pokusa jest tak wielka, że nie sposób jej się oprzeć. Jedna mała kropla może otworzyć furtkę do zupełnie innej rzeczywistości. Wioletta nie przewidziała jednego, że owa kropla na jakiś czas pozbawi ją pamięci i przyprawi o ból głowy jakiego dotąd nie znała. Trzeba będzie ruszyć naprzeciw wyzwaniu, które okaże się bardziej specyficzne niż mogła się spodziewać.

 

Pogoń za utraconą pamięcią i magiczną fiolką jest preludium do zrozumienia znacznie głębszych wartości. Autorka dynamicznie prowadzi akcję i pokazuje szeroki wachlarz charakternych postaci. Walor fantasy dodaje książce świeżości, a mnogość dialogów i trafnych spostrzeżeń są jak motor napędzający fabułę. Nie brakuje też uczuć i emocji. Jeśli szukacie lekkiej powieści z nutką wyobraźni i odrealnienia, ale też z mądrym życiowym przekazem, to śmiało możecie po nią sięgnąć.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 294
ISBN: 978-83-7859-784-1
Premiera: 27 stycznia 2017

Za egzemplarz dziękuję Autorce.

komentarz

  1. […] Blog Książki w eterze Pogoń za utraconą pamięcią i magiczną fiolką jest preludium do zrozumienia znacznie głębszych wartości. Autorka dynamicznie prowadzi akcję i pokazuje szeroki wachlarz charakternych postaci. Walor fantasy dodaje książce świeżości, a mnogość dialogów i trafnych spostrzeżeń są jak motor napędzający fabułę. Nie brakuje też uczuć i emocji. Jeśli szukacie lekkiej powieści z nutką wyobraźni i odrealnienia, ale też z mądrym życiowym przekazem, to śmiało możecie po nią sięgnąć.! czytaj dalej […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *