Agnieszka Lingas-Łoniewska „Kolacja z Tiffanym” Burda Książki

kolacja-z-tiffanym

Fundament odlany z kłamstw.

 

Podobno brylanty są najlepszymi przyjaciółmi kobiet. Czy ich blask jest dobrym doradcą?

 

Natalia Lisek to specjalistka od wpadek. Może nie byłoby ich aż tyle, gdyby nosiła okulary. Jest w tych wpadkach jakiś urok i nie sposób nie polubić bohaterki. Ba! Niektórzy chcieliby ją nawet poślubić!

 

Natalia została właśnie zwolniona z pracy w lodziarni. Nikt nie liczył się z tym, że jest specjalistką od deserów. Cóż, trzeba wrócić do rodzinnego domu na wsi i tam poszukać rozwiązania problemów. Okazuje się, że ojciec takowe już ma w zanadrzu. Ślub z synem sołtysa to gwarancja prestiżu i udanego życia. Już wylicza ile trzeba kupić wódki na wesele. Tylko że Natalia nie chce ślubu. Nie pozostaje jej nic innego jak uciekać od rychłego niebezpieczeństwa. Wraca do Wrocławia i szuka pracy. Przez pomyłkę trafia na niewłaściwą rozmowę kwalifikacyjną i zostaje przyjęta w ekskluzywnej firmie przygotowującej prestiżowe eventy. Błysk w oku szefa nie może mylić. I to dopiero początek przygód oraz odlewania fundamentu z kłamstw, które mogą prowadzić do szczerej prawdy.

 

Uwielbiam takie powieści! Jest dynamicznie, z humorem, emocjonalnie i zaskakująco. Trudno powstrzymać uśmiech śledząc losy bohaterki. W tym szaleństwie jest metoda, bo skromność może iść w parze z odwagą, a miłość świetnie sobie radzi nawet z ujarzmieniem groźnych przeciwników. Dzieje się dużo, czyta się szybko. Jest zmysłowo i zuchwale, ale również słodko i gorzko. Gorąco polecam.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 264
ISBN: 978-83-8053-740-8
Premiera: 3 czerwca 2020

burda ksiazki

komentarz

  1. […] do bohaterów znanych z Kolacji z Tiffanym jest jak słodka eklerka z nutką ajerkoniaku. Tym razem wchodzimy do świata Elizy i Jacka, […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *