Izabella Frączyk „Wszystko nie tak! 2” Prószyński i S-ka

wszystko.nie.tak.2

Cena błędów.

 

Pozorna perfekcyjność może skrywać lęki, niespełnione pragnienia i marzenia. Warto zdjąć bezpieczną powłokę i wyruszyć w podróż ku poszukiwaniu nowego życia.

 

Marzena Kornacka jest uzdolnioną architekt, w środowisku znaną z bogactwa i idealnych relacji rodzinnych. Rzeczywistość, którą prezentuje na służbowych rautach i fotografiach, jest daleka od prawdy. Okazuje się, że Marzena wcale nie jest idealną żoną i matką. Jej mąż Rafał, tak naprawdę nie jest jej mężem, a dzieci są izolowane od rodziny. Za błędy popełnione w młodości przyszło jej zapłacić wysoką cenę. Lata życia w pozorności i uczuciowym nieładzie wreszcie się kończą. Kiedy Marzena wypoczywa w luksusowym spa, spotyka koleżanki sprzed lat. Wtedy wpada na genialny pomysł…

 

Jazda bez trzymanki. Tak można określić ciąg zdarzeń, które spotkały Marzenę, gdy wreszcie postanowiła zmienić swoje życie. Wiele musiała przejść, by zrozumieć czego najbardziej jej brakowało i ta droga pełna jest niespodzianek losu. Dwa zakończenia dają czytelnikowi przyjemną furtkę. Dzięki temu można samemu zdecydować, który finał jest według nas lepszy dla bohaterki.

 

To książka o pozorach, które nie dają życiowej satysfakcji, nawet wtedy, gdy gwarantują materialny luksus. Czyta się doskonale. Nie brakuje humoru i zaskoczenia. Idealna książka na błogi relaks.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 464
ISBN: 978-83-8169-234-2
Premiera: 11 lutego 2020

Proszynski.logo

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Lubię powieści tej autorki. Mam w planach oba tomy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *