Joanna Sykat „Oddaj to morzu” Prozami

oddaj-to-morzu

Słodki smak zemsty.

 

Miłość, zemsta, tajemnica i powoli odkrywana prawda. Zaskakująca opowieść o siostrzanych relacjach i długo pielęgnowanych urazach. Czas wyprostować drogi życia?

 

Ewa niechętnie bierze udział w rodzinnym spotkaniu, podczas którego jej starsza siostra Anna ma przedstawić niedawno poślubionego wybranka. Co gorsza, szwagrem okazuje się irytujący mężczyzna wcześniej poznany na plaży. Ewa nie zamierza być miła. Dawne urazy, gdy Anka odbiła jej chłopaka, wciąż bolą. A może przyszedł idealny czas na zemstę? Tak niewiele trzeba, żeby Anka poczuła teraz to samo, co Ewa przed laty. Plan jest prosty – trzeba zarzucić urokliwe sidła na przystojnego Andrzeja, a potem cieszyć się smakiem słodkiej zemsty. Niespodziewanie sprawy się komplikują i na jaw wychodzą długo skrywane sekrety. Jak zrozumieć bolesną prawdę?

 

Nic nie jest oczywiste w tej powieści. Początkowo mamy wrażenie, że to lekka książka, ale z każdą stroną odsłania swe drugie dno. Znajdziecie tu nieprzewidywalność, prawdziwe emocje, ciekawe zdarzenia i skomplikowane portrety psychologiczne postaci. Duży atut tej powieści to doskonałe tempo akcji oraz nawarstwianie skrajnych emocji im bliżej końca. Trzyma w napięciu i szala pozytywów u obu bohaterek wciąż się zmienia. To trzeba przeczytać. Polecam.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 240
ISBN: 978-83-6647-313-3
Premiera: 9 czerwca 2020

prozami

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Kolejna powieść, którą chciałabym mieć i przeczytać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *