Katarzyna Grabowska „Obca miłość” Videograf

obca-milosc

W szponach kłamstw.

 

Niełatwym doświadczeniem jest odkrywanie tajemnic otaczającego nas kręgu niedopowiedzeń i oszustw. Komu można ufać, a kto jest niespodziewanym wrogiem? Jak wyrwać się ze szponów kłamstw?

 

Weronika Skarbierska od najmłodszych lat była wychowywana przez dziadka. Właśnie jej zapisał w spadku swoją przetwórnię i wszystkie dochody. Jego śmierć przyniosła rozpacz i brak umiejętności opanowania cierpienia. Nic dziwnego, że Nika tak ochoczo przyjmuje bezinteresowną pomoc Mileny. Ufa jej każdemu słowu. Przyjaciółka angażuje się w opiekę na Weroniką. Co takiego się wydarzy, że bohaterka będzie zmuszona uciekać z własnego domu?

 

Jusuf jest syryjskim uchodźcą. Pracuje w przetwórni dziadka Weroniki. Przypadkiem stanie się jej wybawcą i zaproponuje oryginalną formę pomocy. Kto wie, może wydarzy się coś, co sprawi, że zranione przed laty serce, jednak otworzy się na uczucie? A może to właśnie on stanie się jej największym koszmarem?

 

Autorka nieźle pomieszała szyki. Trudno przewidzieć kolejne zdarzenia. Mnóstwo nieodkrytych kart wzmaga apetyt na ciąg dalszy. Co takiego ukrywał dziadek Weroniki? Kim tak naprawdę jest Jusuf? Jaką rolę odegra Milena? Koniecznie zajrzyjcie do tej przewrotnej historii, w której miłość miesza się z nienawiścią, rozpacz z euforią, a zaufanie z wrogością. Może dzięki tej powieści spojrzycie też nieco inaczej na uchodźców szukających bezpiecznej przystani w Polsce? Bardzo polecam.

 

Cykl: Wszystkie nasze chwile. T.1
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 512
ISBN: 978-83-7835-770-4
Premiera: 9 maja 2020

videograf

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Od dawna chcę dotrzeć do tej powieści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *