Krystyna Mirek „Inni mają lepiej” Edipresse Książki

inni-maja-lepiej

Trawa bardziej zielona?

 

Stara jak świat reguła, że u sąsiada trawa jest zawsze bardziej zielona, wybrzmiewa tu w sposób wyrazisty i skutecznie leczy z zazdrości o to, że inni mają lepiej. Czas porzucić iluzje i wreszcie przyjrzeć się sobie mniej krytycznie. To początek walki o lepszą przyszłość, bo nigdy nie jest za późno.

 

Życie to nie bułka z masłem i sztuką jest przeżyć je w pełni, szczęśliwie, bez rozglądania się na boki. Każdy ma swoje problemy, bolączki, niespełnione marzenia. Tutaj poznajemy historie trzech kobiet, które się przyjaźnią, ale i tak z zazdrością zaglądają do „ogródków” rywalek. No właśnie! Rywalek? Przecież się przyjaźnią! Ale jedna drugiej nieco zazdrości. Przychodzi czas zmian. Radykalnych zmian.

 

Zuza, Jagoda i Natalia pokazują swą historią, jak bardzo można się mylić w ocenie innych. Rozpoczynają nowy etap, który ma je przybliżyć do szczęścia będącego ich wyborem, a nie długo oczekiwanym przypadkiem. Przy okazji uczą optymizmu i lepszego zrozumienia znajomych, z którymi dotąd byli nieco na bakier. Wyobraźnia nie zawsze maluje prawdziwe obrazy. Warto szerzej otworzyć oczy i serce, aby z wrażliwością i empatią spojrzeć nie tylko na innych, ale przede wszystkim na siebie. Ta powieść emanuje pozytywną energią i wskazuje ciekawą drogę do życia pełnego, szczęśliwego, na miarę naszych potrzeb. Czego chcieć więcej? Przeczytajcie koniecznie.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 320
ISBN: 978-83-8177-446-8
Premiera: 3 czerwca 2020

edipresse

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Niestety, jeszcze nie dotarłam do tej nowości. Chciałabym bardzo…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *