Danka Braun „Zgubne pożądanie” Prozami

zgubne-pozadanie

Pułapka pozorów.

 

Łatwo wpaść w pułapkę pozorów i jeszcze się winić za własne uczucia. Miłość nie zawsze musi być wyczekiwana i oczywista. Czasem przychodzi zupełnie znienacka.

 

Edyta Pawlik od dziesięciu lat jest narzeczona Damiana Stępnia. Z radością oczekuje na ślub, który ma się odbyć już za rok. Damian jest zagorzałym katolikiem, więc oczekują na konsumpcję związku do ślubu. Żyją z dnia na dzień. On pracuje w Anglii, ona w biurze projektowym w Polsce. Zbierają pieniądze na własny pensjonat. Można rzec, nuda! Kiedy Edyta traci pracę i Damian wyszukuje jej nową, życie nabiera rumieńców. Nic nie będzie już takie samo. Czy uda się dotrwać do ślubu, gdy wokół Edyty kręci się przystojny Rafał?

 

Niezbadane są wyroki losu, a przeznaczeniu czasem trzeba trochę pomóc. Pozory błędnie kierują uwagę na coś zgoła innego niż właściwe. Nie sposób przewidzieć skutków własnego postępowania, gdy ktoś z boku pomaga wejść na inne tory. Danka Braun nie szczędzi swoim bohaterom zawiłości. Jak zwykle, czyta się świetnie, a finalne zaskoczenie wbija w fotel. Nie brakuje intryg i demonów przeszłości. Nikt nie jest do końca taki, jakim go widać, a pułapka pozorów może wpłynąć na dalsze życie. Bo czasem trzeba zmian, by zrozumieć, że nie wszystko złoto, co się świeci. Polecam.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 388
ISBN: 978-83-66473-14-0
Premiera: 23 czerwca 2020

prozmai

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *