Abby Jimenez „To tylko przyjaciel” Muza

to-tylko-przyjaciel

Na tych samych falach.

 

To miała być tylko przyjaźń, ale szybko okazało się, że nie sposób wytrwać w tym postanowieniu. Iskry miłości i pragnienie bliskości rozświetliły dotychczasowy mrok życia w pojedynkę. Jest jednak coś, co nie będzie łatwe do przeskoczenia i to coś może okazać się wyjątkową próbą.

 

Kristen pomaga w przygotowaniach do ślubu najlepszej przyjaciółki, Sloan. Ma poukładane życie, własną firmę, chłopaka i doskonałe poczucie humoru. Kiedy poznaje drużbę pana młodego, jej świat staje na głowie. Josh jest nieziemsko przystojny, wyjątkowy, opiekuńczy, empatyczny i oddany. Oboje nadają na tych samych falach, ale nie mogą liczyć na nic więcej niż przyjaźń. Tylko że status przyjaciela w tym przypadku jest wyjątkowo skomplikowany. Rozwój wydarzeń zweryfikuje ich dotychczasowe życie i poglądy, a uczucie stanie się impulsem do zmian. Czy istnieje szansa, aby jednak byli razem?

 

Los bywa przewrotny i lubi płatać figle. Również w kwestii uczuć. Ta ciepła, klimatyczna i wzruszająca historia jest dowodem na to, że nie warto tkwić w jałowych przekonaniach, bo życie pełne jest niespodzianek. Prawdziwą sztuką jest właściwe rozpoznanie własnych uczuć i umiejętne dążenie do realizacji pragnień. A kiedy wszystkie elementy skomplikowanej układanki wskoczą już na właściwe miejsce, przychodzi czas nagrody. Oprócz ujmującej opowieści o nieplanowanej miłości znajdziecie tu też doskonały humor i całe morze pozytywnych emocji. Polecam.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 480
ISBN: 978-83-287-1396-3
Premiera: 15 lipca 2020

muza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *