Ada Johnson „Kronika Strasznego Dworku” Zysk i S-ka

kronika-strasznego-dworku

Co z tym fantem zrobić?

 

Kiedy w twoje ręce nagle wpada nieoczekiwany majątek, można zacząć się zastanawiać, co z tym fantem zrobić. Ponoć od przybytku głowa nie boli, ale to powiedzenie nie zawsze ma rację bytu. Nową właścicielką Leśnej Sadyby w Szkocji, głowa będzie bolała nie jeden raz.

 

Ada nieoczekiwanie staje się właścicielką pięknie usytuowanego, zadbanego dworku Leśna Sadyba. Trudno w to uwierzyć, ale jedynym powodem, dla którego otrzymała tę posiadłość, było podobieństwo do kuzynki seniorów szkockiego klanu. To dość naciągane, więc Ada podejrzewa, że z tym dworkiem coś jest nie tak. Szybko przemianowuje nazwę na Straszny Dworek, a potem wraz z rodziną zamierza spędzić w nim wakacje. Duża ilość pokoi zachęca do zaproszenia przyjaciółek. Dziewczyny, znane z „Kalendarza z Dziewuchami”, są na tyle zwariowane, że emocje i ciekawe wrażenia są murowane. Niebawem okazuje się, że dworek skrywa pewną tajemnicę i komuś zależy, aby Ada się stąd wyniosła.

 

Książka pełna przygód! Jest barwnie, ciekawie, intrygująco i niepokojąco. Odkrywanie tajemnic dworku to świetna rozrywka. Dialogi są dopracowane i pełne humoru. Wcale nie trzeba znać poprzedniej części przygód bohaterek, aby wejść w niepowtarzalny klimat zwariowanych przyjaciółek. Im więcej postaci, tym weselej. Co ciekawe, czytelnik szybko się z nimi zaprzyjaźnia i staje się jednym z gości Strasznego Dworku. Dajcie się porwać zabawnej komedii z nutką intrygi kryminalnej. To również książka o przyjaźni, zaufaniu i sztuce rozumienia drugiego człowieka. Polecam.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 472
ISBN: 978-83-8116-889-2
Premiera: 14 kwietnia 2020

zysk i ska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *