Agata Kołakowska „Uśpione pragnienia” Prószyński i S-ka

Uspione_pragnienia

Z innej perspektywy.

 

Dwie kobiety, które nawzajem wikłają się w swoje losy. Dwie historie połączone przedziwną nicią powiązania. Dwie drogi wyboru i ich konsekwencje. Czy warto budzić uśpione pragnienia?

 

Przypadek sprawia, że drogi życia Bianki i Magdy łączą się ze sobą. Obie są zafascynowane życiem tej drugiej. Nic porozumienia staje się najtrudniejszą przeszkodą do pokonania. Bianka jest reportażystką żyjącą w wolnym związku z Tomkiem. Magda jest nauczycielką angielskiego, żoną Darka, mamą Zosi i Franka. Dzięki Biance, Magda odkrywa swe potrzeby. Z kolei Bianka z zazdrością patrzy na to, co ma Magda. Wzajemna fascynacja prowadzi do sytuacji niemal bez wyjścia. I właśnie ta sytuacja sprawi, że kobiety spojrzą na własne życie z zupełnie innej perspektywy.

 

Autorka umiejętnie serwuje wytrawne emocje. Przedstawia życie dwóch kobiet, sióstr astralnych, które poszukują pełni szczęścia z dala od siebie, co zapędza je w pułapkę własnych pragnień. Aby zrozumieć swoje błędy, muszą stawić czoła nie lada wyzwaniu. Droga do rozwikłania skomplikowanych węzłów życia wymaga poświęcenia. Ta książka zawładnie Waszymi myślami na długo. Umiejętne scalenie wydarzeń z teraz i wcześniej trzyma w napięciu. Brawo dla Autorki!

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 464
ISBN: 978-83-8169-274-8
Premiera: 16 lipca 2020

Proszynski.logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *