Kristen Callihan „Niegrzeczny idol” Muza

niegrzeczny-idol

Miłość jak sen.

 

Tych dwoje spotkało się w mało sprzyjających okolicznościach. Nie pałali do siebie zbytnią sympatią, ale jakaś nieznana energia ich do siebie przyciągała. I wtedy pojawiła się ona. Miłość. Jak sen.

 

Gwiazda rocka i zwyczajna dziewczyna. Killian i Liberty. On rozchwytywany przez tłumy fanek. Ona lubi samotność, jest zamkniętą w sobie outsiderką. On bosko przystojny. Ona raczej przeciętnej urody. Różni ich wszystko, a łączy niewytłumaczalna chemia. Kto wysyła nieznane impulsy do ich serc i ciał? Jak zatrzymać swojego idola, kiedy wszyscy pragną ci go odebrać? Czy uda się wyciągnąć Libby z pustelniczej skorupy?

 

Między bohaterami aż iskrzy od emocji. Dynamiczna akcja i błyskotliwe dialogi sprawiają, że ta książka jest świetną odskocznią od codzienności. Oto prawdziwa miłość przychodzi jak sen i równie szybko można sprawić, że zniknie. Trzeba o nią wyjątkowo zadbać.

 

To wcale nie jedna z wielu powieści o grzecznych dziewczynkach i niegrzecznych chłopcach, więc nie spodziewajcie się banału i kiczowatych scen erotycznych. Tu jest to coś, za czym się tęskni. To coś, co jest prawdziwe i nieudawane. Przeczytajcie.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 384
ISBN: 978-83-287-1410-6
Premiera: 17 czerwca 2020

muza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *