Kamila Cudnik „Zgadnij, kim jestem” Zysk i S-ka

zgadnij kim jestem

Balast przeszłości.

 

Artystka i jej pogmatwane życie pełne niewiadomych. Policjant i wrażliwość, która nie przystoi w tym zawodzie. Intrygi, kłamstwa i dramaty. Tego napięcia nie sposób zapomnieć.

 

Robert jest mężczyzną z przeszłością. Policjant z wrażliwą duszą. Pewnej nocy, wracając ze służby, dostrzega dziewczynę na moście. Działa błyskawicznie, nie pozwala jej skoczyć. Kobieta oznajmia, że nie miała takiego zamiaru. Po prostu, tak świętuje urodziny. Od tej chwili Robert jest zafascynowany Izą. Dziewczyna jest artystką. Maluje, bierze udział w wystawach. Mieszka sama w starym domu. Niewiele mówi. Coś tajemniczego przyciąga tych dwoje do siebie. Kilka dni później przyjaciółka znajduje pobitą do nieprzytomności Izę przed jej domem. Pojawia się wiele znaków zapytania. Robert za wszelką cenę chce wytropić sprawcę. Okazuje się, że nie będzie to łatwe. Jakie tajemnicę skrywa dziewczyna? Czy dobrze zna samą siebie?

 

Wielowątkowa opowieść o niełatwej znajomości ludzi zapatrzonych w siebie, jednak nie mogących być razem. Sami stawiają sobie na drodze przeszkody. Komplikacje pojawiają się znikąd. I nagle stają się poważne. Ta niełatwa miłość okupiona jest mrokami przeszłości, która jak balast ściąga ich w dół. Niesztampowa powieść. Koniecznie przeczytajcie.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 424
ISBN: 978-83-8116-923-3
Premiera: 2 czerwca 2020

zysk i ska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *