Katarzyna Kielecka „Cytrusowy gaj” Szara Godzina

cytrusowy-gaj

Otworzyć drzwi do przyszłości.

 

Marzenia i sekrety, miłość i przyjaźń, zaskoczenie i niedopowiedzenia. Tak wiele tu różnych emocji. Zajrzyjcie do „Cytrusowego gaju”, by przekonać się, jak wiele niespodzianek losu niesie życie. Otwórzcie drzwi do marzeń.

 

Szpitalny oddział onkologiczny. Tu krzyżują się drogi Ady, Majki, Jacka i Bartka. Przyjaźniące się od lat dziewczyny pracują w przyszpitalnej szkole. Bartek jest wolontariuszem niosącym pomoc chorym dzieciom. Jacek pracuje w koncernie farmaceutycznym i, choć jest narzeczonym Ady, ma dla niej coraz mniej czasu. Majka czeka na narodziny pierworodnego syna i wpada w machinę szaleństwa przedporodowego. Już wkrótce na jaw wyjdą sekrety sprzed lat. Jak wpłyną na życie bohaterów?

 

Stawanie twarzą w twarz z bolesną przeszłością może na zawsze zmienić tor życia. Teraźniejszość z dnia na dzień staje się zupełnie inna. Jak patrzeć w lustro i widzieć te same twarze? Przedstawiona tu historia daje do myślenia. Nie sposób przejść obok niej obojętnie. Choć prawda bywa bolesna, jest lepsza od życia w kłamstwie. Droga do spełnienia marzeń może okazać się trudna, ale warto ją przejść, mimo przeciwności losu. Ból miesza się tu z optymizmem, rozpacz z wielką radością. Maski pozorów skrywają prawdę. Warto je zrzucić.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 400
ISBN: 978-83-66573-07-9
Premiera: 29 czerwca 2020

szaragodzina

komentarz

  1. […] Czasem warto pójść na kompromis, choć ten bywa kapryśny i złudny. Bywa tak, ze z góry przesądza o dalszym losie, ale nie podjęcie rękawicy może być znacznie gorsze w konsekwencji dla innych ludzi. Czy warto myśleć o innych, a siebie stawiać daleko w tyle? Dzięki tej książce łatwiej o dokonanie weryfikacji poglądów. Bo życie nie jest oczywiste, słodkie, gorzkie, albo kwaśne. To mieszanka smaków i dzięki temu jest tak piękne. Warto przeczytać i przemyśleć. Polecam. Odwołuję też do pierwszej części Cytrusowy gaj. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *